Date Range
Date Range
Date Range
יום שבת, 5 בספטמבר 2015. פוסט זה הוא חלק מטבעת בלוגים שחוגגת את יציאתו לאור של ספר הילדים. פעם לא הייתי כזאת מתלהבת. 32 שנים שמחקתי מילים שלמות מהלקסיקון,. משפחה דתית מעיירת הפיתוח הדרומית. זו שטרום נינט חשבו שהיא בקריות. מוחקת את העובדה שאני מרוקאית. מוחקת את סוג המוסיקה שאני אוהבת לשמוע,. מצניעה ומוחקת את מי שאני. בכל פעם שהייתי לומדת כלי חדש.
קוראות יקרות, קוראים יקרים,. תמו ימי הדרקון, ובלוג זה מגיע לקיצו. בשנה שעברה הלך לעולמו בשיבה טובה הדרקון הפרטי שלי. ארבעים ושלוש שנים חיינו יחד, ברע וברע. ארבעים ושלוש כפול שתים עשרה, נפגשנו יותר מחמש מאות פעמים. מלבד מספר העדרויות בשנים האחרונות, הוא הגיע בדייקנות לכל מפגש, חודש חודש, לאורך כל השנים.
איך? אפריל 14, 2010. הי לכל מי שמגיע לכאן בטעות מוחלטת. זה סתם בלוג כדי להתאמן ולראות איך לעזאזל מעצבים בלוג בוורדפרס הזה. מקווה שתוך כמה שעות העניין יתבהר. This is your first post. Edit or delete it and start blogging! יצירה של אתר חינמי או בלוג ב WordPress.
The story of this blog. Create a free website or blog at WordPress. Create a free website or blog at WordPress.