Date Range
Date Range
Date Range
Calendarul programului de formare-seria 1-2014. Calendarul programuluide formare -seria 2 2014-2015. Impactul programului de formare- seria1. Impactul programului de formare -seria2. Sunteţi pe blogul celor care doresc să ştie, ştiu şi fac ca săptămâna Şcoala altfel Să şt.
Oamenii se roaga zeilor sa le dea sanatate, fara sa stie ca sta in putinta lor s-o mentina, si luptand impotriva ei prin lipsa de masura, o tradeaza prin goana dupa placeri Democrit. Prezentarea listei cu aditivi alimentari. Acest blog a fost creat pentru prezentarea proiectului. Proiectul se desfăşoară la Liceul Tehnologic Constantin Brâncuşi Dej, în perioada 6-10 aprilie 2015. Dr Simona Andrieş, medic şcolar. Dr Emese Grobois, medic laborant.
O zi din trecutul orasului Hunedoara. Create a free website or blog at WordPress. Create a free website or blog at WordPress.
Oamenii se roaga zeilor sa le dea sanatate, fara sa stie ca sta in putinta lor s-o mentina, si luptand impotriva ei prin lipsa de masura, o tradeaza prin goana dupa placeri Democrit. Prezentarea listei cu aditivi alimentari. Acest blog a fost creat pentru prezentarea proiectului. Proiectul se desfăşoară la Liceul Tehnologic Constantin Brâncuşi Dej, în perioada 6-10 aprilie 2015. Dr Simona Andrieş, medic şcolar. Dr Emese Grobois, medic laborant.
CHESTIONAR PENTRU COPIII DE V RST PRE COLAR. Copilăria e cadoul pe care ni-l dă viaţa. Cele mai bune articole și pagini. Copilăria este inima tuturor vârstelor.
Un blog cu activitati educative pentru prescolari. Un cantecel iubit de copii. Ne costumam si ne distram. Ne-am făcut costume din hartie de impachetat si apoi ne-am jucat De-a Scufita Rosie, De-a Ursul Pacalit de vulpe etc. Copiii au învatat despre orasul Cluj-Napoca printr-o plimbare prin centru vechi al orasului, unde am observat cladirile, monumentele, bisericile, statuile, podurile etc. Pe Ne costumam si ne .
Forgot Password or Username? Deviant for 6 Years. This is the place where you can personalize your profile! Okay, so I.
Viața a pierdut înaintea morții, dar memoria a pierdut înaintea neantului! Credem că într-o societate modernă, în care cuvântul discriminare este tot mai des folosit, este esențial să le arătăm copiilor care sunt efectele dăunătoare ale acestui fenomen.