PLAKADES.WORDPRESS.COM SERVER
We found that the main root page on plakades.wordpress.com took two hundred and thirty-four milliseconds to download. I detected a SSL certificate, so we consider this site secure.
BROWSER IMAGE
![](/f/7arypjp5ml2qnltsn4o1lajj/256/plakades.wordpress.com.png)
SERVER SOFTWARE
We discovered that plakades.wordpress.com is weilding the nginx os.HTML TITLE
Ο ΠΛΑΚΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ Με εμπειρία 30 ΕΤΩΝ, τοποθετώ πλακάκια παντός είδους και σχεδίου. Σε τοίχους και δάπεδα, με ενδοδαπέδια θέρμανση ή μη, εσωτερικούς ή εξωτερικους χώρους. ΜΠΑΝΙΑ, ΚΟΥΖΙΝΕΣ, ΒΕΡΑΝΤΕΣ, ΣΚΑΛΕΣ, ΠΙΣΙΝΕΣ κλπ.DESCRIPTION
Με εμπειρία 30 ΕΤΩΝ, τοποθετώ πλακάκια παντός είδους και σχεδίου. Σε τοίχους και δάπεδα, με ενδοδαπέδια θέρμανση ή μη, εσωτερικούς ή εξωτερικους χώρους. ΜΠΑΝΙΑ, ΚΟΥΖΙΝΕΣ, ΒΕΡΑΝΤΕΣ, ΣΚΑΛΕΣ, ΠΙΣΙΝΕΣ κλπ. Διακοσμήσεις, κατασκευές, σχέδια και επενδύσεις με ψηφίδα, που κάνουν τη διαφορά. ΧΤΙΣΤΟΙ ΠΑΓΚΟΙ ΝΙΠΤΗΡΑ, ΕΤΑΖΕΡΕΣ, ΧΤΙΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ, ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ κλπ. Με τους έμπειρους συνεργάτες μου, αναλαμβάνω από μερεμέτια, και ανακαινίσεις ως οικοδομές και βίλλες. Ποιοτική εργασίαPARSED CONTENT
The site had the following in the homepage, "Να κολλήσω τα πλακάκια με κόλλα ή να βάλω πλακάκια με λάσπη;." I noticed that the web site stated " Η επιλογή είναι δική σας! Όμως να σας δώσω ένα tip." They also stated " Aν ο πλακάς σας, δεν είναι νεαρός και σας δηλώνει σπουδαίος τεχνίτης με εμπειρία παραπάνω από 20 χρόνια, ρωτήστε τον αν ξέρει να βάλει τα πλακάκια του μπάνιου λασπωτά, ώστε να μη χρειαστεί να το σοβατίσετε! Γιατί το κόλλημα πλακακιών με λάσπη ειδικά στα μπάνια είναι τέχνη! Ελπίζω να σας πονήρεψα λιγάκι με το θέμα λασπωτά."