RACHELIKA44.WORDPRESS.COM SERVER
We found that the main root page on rachelika44.wordpress.com took two hundred and ninety-five milliseconds to download. I detected a SSL certificate, so we consider this site secure.
BROWSER IMAGE
![](/f/zfb5gfjrhh6wlyhvq4wbigjj/256/rachelika44.wordpress.com.png)
SERVER SOFTWARE
We discovered that rachelika44.wordpress.com is weilding the nginx os.HTML TITLE
הסודות של איווט הקוראת בקלפים הבלוג במלואו כולל את נקודת המבט הפרטית והלא מחייבת שלי בנוגע לקלפי הטארוט באמצעות סיפור, שהגיבורה בו היא איווט.יש לקחת בעירבון מוגבל את המידע המופיע בבלוג. כל העושה שימוש במידע שבבלוג זה עושה זאת על אחריותואחריותה האישית בלDESCRIPTION
הבלוג במלואו כולל את נקודת המבט הפרטית והלא מחייבת שלי בנוגע לקלפי הטארוט באמצעות סיפור, שהגיבורה בו היא איווט.יש לקחת בעירבון מוגבל את המידע המופיע בבלוג. כל העושה שימוש במידע שבבלוג זה עושה זאת על אחריותואחריותה האישית בלבד. כל הזכויות בבלוג זה שמורות לי. רחל הוברPARSED CONTENT
The site had the following in the homepage, "הבלוג במלואו כולל את נקודת המבט הפרטית והלא מחייבת שלי בנוגע לקלפי הטארוט באמצעות סיפור, שהגיבורה בו היא איווט." I noticed that the web site stated "יש לקחת בעירבון מוגבל את המידע המופיע בבלוג." They also stated " כל העושה שימוש במידע שבבלוג זה עושה זאת על אחריותואחריותה האישית בלבד. כל הזכויות בבלוג זה שמורות לי. קלף המגדל אהבה ומערכות יחסים. קלף המגדל אהבה ומערכות יחסים. מטבעו קלף המגדל נראה כקלף דרמטי. בשל העובדה שהוא נפגע מברק, נשבר ודמויות נראות נופלות לצידו מטה."